Helpdesk

Direct de juiste persoon aan de lijn?

We hebben de meest gebelde personen voor jou op
een rijtje gezet, wel zo makkelijk. Toch op zoek naar iemand anders?

Bel dan ons centrale nummer, dan verbinden we je direct door.

Telefoonnummers

Els
0591 238 201
Lotte
0591 238 203
Joyce
0591 238 204
Els v/d B.
0591 238 205
Levi
0591 238 206
René B
0591 238 207
Hilda
0591 238 208
Gert
0591 238 221
Arjen
0570 61 89 78
Rene S
0597 433 241
Hans
0522 443 276

E-mailadressen

Els
elagendijk@speer.nl
Marcel
marcel@speer.nl
Lotte
lotte@speer.nl
Joyce
joyce@speer.nl
Tessa
tessa@speer.nl
Els van B.
els@speer.nl
Levi
levi@speer.nl
Rene B
renebouwman@speer.nl
Hilda
hilda@speer.nl
Harma
harma@speer.nl
Gert
gert@speer.nl
Arjen
arjen@speer.nl
Paul
paul@speer.nl
Nathalie
nathalie@speer.nl
Rene S.
rene@speer.nl
Hans
hans@speer.nl
Narek
narek@speer.nl
Emmen De Wijk Winschoten Deventer